ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Jeśli zainteresował Cię temat i charakter naszego badania przedstawiony w zarysie na stronie głównej, zapraszamy Cię do zgłoszenia swojego udziału w naszym projekcie przez wypełnienie i wysłanie widocznego niżej formularza. 

Wcześniej jednak radzimy zapoznać się z krótką informacją na temat głównych zadań wolontariuszy i bezpłatnego szkolenia, jakie powinien odbyć każdy uczestnik naszego badania.

  Wolontariuszki i wolontariusze uczestniczą w rozprawach w sądach karnych, cywilnych i rodzinnych, podczas których wypełniają specjalnie opracowany kwestionariusz obserwacyjny i sporządzają notatki  zawierające uwagi i spostrzeżenia dotyczące tych zachowań lub wypowiedzi uczestników postępowania, których nie przewidziano w kwestionariuszu.

 

Zainteresowane Panie i Panów prosimy o wypełnienie i przesłanie poniższego formularza. Skontaktujemy się z Wami w celu uzgodnienia terminu szkolenia, podczas którego udzielimy także innych niezbędnych wyjaśnień. Zapraszamy! 

Czytaj dalej

Monitoruj z nami

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399